ПОТОЧНІ СПРАВИ АНДРІЯ КЛОЧКО

Правильні люди в будь-якій, навіть найнесподіванішій ситуації знаходять своє місце.

До війни Клочко Андрій Андрійович займався багатьма добрими та цікавими справами.

Перед тим, як стати депутатом від партії Президента Зеленського, він багато та з цікавістю вчився. Встиг освоїти електроніку та економіку, став лейтенантом військового зв'язку та магістром ділового менеджменту.

Професію Андрій Андрійович Клочко обрав мирну та добру, почав випускати старі добрі паперові книги, наповнюючи оселі українців казками, пригодами та романтичними історіями.

Андрій Клочко очолював департамент продажів медіа-холдингу «Главред-Медіа», керував книжковим проектом «Читайка», був одним із співзасновників Торгового дому «Інтелферт Україна» та «Райдуга Україна»., а залишив улюблену справу лише тому, що став депутатом українського Парламенту.

У Верховній Раді депутат Клочко займався багатьма справами. Посади «учасник постійної делегації» та «співголова групи» звучать нудно та протокольно, але за ними стоїть зближення нашої країни з НАТО та дружба з такими чудовими країнами, як Британія та Норвегія, Фінляндія та Швеція, Корея та Японія.

З приходом війни Андрій Андрійович Клочко зайнявся контролем та налагодженням місцевого самоврядування, до якого він був причетний і раніше, працюючи в профільному Комітеті ВР.

Найважливіша сфера державної влади у мирний час, за умов війни та тимчасової окупації місцеве самоврядування стає окремим фронтом, стратегічним напрямом боротьби з агресією.

Вся країна та весь світ бачили неймовірний героїзм, виявлений захисниками міст Ірпінь, Гостомель, Буча, Маріуполь, Чернігів, Харків, Волноваха, Охтирка, Миколаїв.

Справжній патріотизм та мужність виявили громади Херсона, Енергодару, Мелітополя, які опинилися в окупації. Ризикуючи своєю свободою та життям, мешканці цих міст виступили проти озброєного ворога.

Також читайте

Шахрайськi схеми - розкриваємо